SLAVÍME 10 LET SVÉ EXISTENCE!

<  Zpět na výpis článků

Oslavy budou provázet naši činnost od teď až do konce roku 2018. Ono totiž je co slavit...protože každý rok byl svým způsobem vydřený a plný boje o přežití.

To bylo tak - v roce 2008 jsme ještě vlasatí, mladistvé a všichni dohromady plní nadšení založili CEDU. Historie se začla psát a každý rok přinesl nějaký výrazný zápis do našeho životopisu. Některé roky byly hubené a nervózní, ale většina jich byla plná nadšení a tvorby nových věcí na poli vzdělávání.

Jsme nadšení, že naše výročí se krásně pojí se 100 letým výročím toho, o co my od začátku své existence pečujeme… 100 leté výročí totiž neslaví jen naše republika, ale i česká demokracie. Je nám ctí, že už desetinu existence české demokracie ji provází naše organizace a pomáhají jí se rozvíjet.

Slavit budeme několika způsoby:

  • Na našem facebookovém profilu budeme připomínat zajímavé okamžiky z naší desetileté historie 10 let - 10 milníků. Staňte se fanoušky naší FB stránky, ať vám nic neunikne :-).
  • 6. 11. pořádáme přednášku s Annou Hogenovou na téma “Stav současné demokracie a úkoly pro (českou) občanskou společnost”, vstup je zdarma, ale kapacita je omezená, prosím zarezervujte si své místo ZDE
  • Budeme se setkávat s lidmi, kteří byli u založení CEDU anebo jej průběžně významně ovlivňovali.

Moc děkujeme všem, kteří jsou při tom s námi a mají v CEDU kus svého srdce anebo mu dávají svůj čas. Slavte a radujte se s námi :-).

ESF EU MSMT OP

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

© 2021 Centrum pro demokratické učení, všechna práva vyhrazena.

ADRESA:
U Železné lávky 6/557
118 00
Praha 1

KONTAKTY

ZŘIZUJÍCÍ ORGANIZACE:
CEDU - Centrum pro demokratické učení, o. p. s.
IČO: 02493799
www.skolaprodemokracii.cz
info@cedu.cz


Vytvořil Next Generation Solution, s.r.o.