ŠKOLA PRO DEMOKRACII NA "FESTIVALU EVOLUTION"

<  Zpět na výpis článků

Byli jsme pozváni na Festival Evolution, abychom zde ukázali, jak pomáháme školám vést děti k odpovědnosti. Zastavte se!

 

 

 

 

 

 

Budeme zde prezentovat také jarní kampaň Klubu přátel Školy pro demokracii. Stánek máme hned vedle Inovativního vzdělávání. Možná i zde najdete inspiraci pro Vaši školu nebo své děti.

 

Festivalu se účastníme díky podpoře Business Clubu Praha i jeho členů, zejména pak Ctirada Hemelíka, který festival pořádá. Mohli jsme se tak festivalu účastnit zdarma. Heslem Business Clubu je "Svoboda a odpovědnost" a mindset jeho členů velmi dobře ladí s naším nastavením a záměry. Společně hledáme další možnosti podpory naší práce a závoreň chceme obohatit Busines Club i jeho členy našimi zkušenostmi a know-how v oblasti podpory demokracie, participace a angažovanosti.

 

A o čem vlastně festival je, slovy jeho organizátora Ctirada Hemelíka? 

 

"Každý rok pro vás připravujeme festival propojující inspirativní příběhy, nápady a myšlenky, které zajímají  všechny, kteří chtějí žit aktivně a zdravě, záleží jim na okolním prostředí, nebo se zajímají o to, co životu dává hlubší rozměr.  Výjimečný formát a multižánrový charakter festivalu umožní propojit tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně. Každý rok se vám snažíme nabídnout něco nového, dáváme prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a aktuálním tématům, abyste si z festivalu mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci nebo konkrétní výrobky."

 

Více o Festivalu Evolution se dozvíte na jeho stránkách.

 

V rámci festivalu spolupracujeme s organizací Inovatiní vzděláváníTento institut vznikl jako platforma pro nové, inovativní proudy ve vzdělávání. Jeho cílem je zprostředkovávat pokud možno nezaujaté informace o nových proudech, iniciativách a školách, jednotlivých vzdělávacích metodách. Spolu s dalšími partnery pořádají besedy a semináře o vzdělávání, určené nejširší veřejnosti a organizují rozšiřující vzdělávání pro učitele. 

 

 

ESF EU MSMT OP

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

© 2021 Centrum pro demokratické učení, všechna práva vyhrazena.

ADRESA:
U Železné lávky 6/557
118 00
Praha 1

KONTAKTY

ZŘIZUJÍCÍ ORGANIZACE:
CEDU - Centrum pro demokratické učení, o. p. s.
IČO: 02493799
www.skolaprodemokracii.cz
info@cedu.cz


Vytvořil Next Generation Solution, s.r.o.